28. 7.: NÁŠ farní den

29. 6. 2018

Před poutí ke sv. Anně je potřeba připravit na spoustu věcí, proto prosíme všechny farníky o pomoc s přípravami a zároveň si u toho užijeme jeden druhého, zábavu, dobré jídlo a radost ze společného díla.

Odpoledne zahájíme v 16:00, kdy budeme mít možnost zajít ke sv. zpovědi do kostela (zpovídat bude otec Andrzej a další kněží do 17:00).

Od 16:30 budou v parku před kostelem a na faře připravena různá "stanoviště" pro děti a dospělé, kde se budou chystat věci na neděli. Např. vazba květinové výzdoby, malování pláten na pódium, výroba poutních náramků a odznaků, stavění stanů a laviček, apod.

V 18:00 k tomu zapálíme táborákový oheň, rozpálíme gril, narazíme pípu a uděláme si nějaké dobroty. Máte-li něco na společný stůl, přineste.

Zahraje a zazpívá nám k tomu naše schola Deo Gratias.

v 19:00 večer vyvrcholí tombolou o zajímavé i vtipné ceny.

Všichni JSME srdečně zváni! :-)