Ohlášky

OHLÁŠKY v týdnu 25.9.-1.10.2017

PULS - pozvání do velké rodiny malých dárců

Veškeré informace o fondu PULS jsou dostupné na internetových stránkách fond.biskupstvi.cz nebo v tiskovinách, které se průběžné distribuují do farností.

- - - - - - - - - - - -

PANNA MARIA FATIMSKÁ
V BRNĚNSKÉ DIECÉZI

Ve dnech 12. a 13. září 2017 se brněnský diecézní biskup Vojtěch Cikrle zúčastní národní pouti z České republiky do Fatimy. Putování se účastní dalších patnáct českých a moravských biskupů a 1500 poutníků.

Při hlavní bohoslužbě, připomínající páté zjevení před sto lety, bude předána kardinálu Dukovi pro cestu v ČR socha Panny Marie Fatimské z místa zjevení v Cova d´ Iria ve Fatimě.

Socha bude následně po naší republice putovat ve dnech 15. září až 8. října 2017. V Brně bude bohoslužbu při této příležitosti slavit mši v katedrále sv. Petra a Pavla v Brně brněnský pomocný biskup Pavel Konzbul v neděli 17. září 2017 v 16.30 hodin.