Farní Listy

Od února 2010 se těšíme z toho, že naše farnost má své vlastní Farní Listy! Vydáváme je každý druhý měsíc, nebo podle potřeby a zakoupit si je můžete na stolku uprostřed kostela za 10 Kč.

K vydávání Farních Listů jsme se rozhodli po spuštění našich nových webových stránek. Je nám totiž jasné, že ne všichni farníci mají možnost dostat se na internet. Takto se aspoň budou moci dozvědět zajímavé informace o tom, co se děje v naší farnosti i v okolí.

Co v našich listech najdete? Kromě ohlédnutí za uplynulými akcemi Vás mohou zaujmout rozhovory se zajímavými lidmi, rady pro duchovní život, pozvánky, pravidelné rubriky, příspěvky dětí, apod.

Prosíme ty z vás, kteří by se rádi připojili k našemu redakčnímu týmu, aby jste se nebáli a určitě přidali ruku k dílu! Náš redakční tým je velice pestrý a členství v něm je nezávazné. Pro zapojení stačí jen poslat nám své příspěvky na email listy@boretice-farnost.cz. Podělte se s námi o své vzpomínky a zážitky, které by neměly zůstat zapomenuty...

DALŠÍ ČÍSLO FARNÍCH LISTŮ VYJDE: neděle 3.2.2013

Většina článků, které jsou obsaženy ve Farních Listech, najdete i na našem webu. Pokud si přesto chcete počíst v našem rozsáhlém zpravodaji, můžete si již vydaná čísla přečíst tady: