MC Bořetice

Za skoro fotbalově znějícím názvem se neskrývá nic jiného než Ministrantský Club. Otevřeně si přiznejme, že ministrantů má naše farnost jako šafránu a je potřeba se o ně velmi pečlivě starat. Proto jsme před nedávnem založili společenství těch největších borců, kteří se nebojí postavit se do jednoho presbytáře s naším otcem Ondřejem …:-)

Dovolte, abychom Vám představili naše hrdiny, kteří se stali zakládajícími členy tohoto spolku:

ondra-popovsky-0ec8b.jpg peta-machac-a6376.jpg stanik-herzan-ead64.jpg
  Ondra Popovský   Petr Machač   Stanik Herzán

Během roku 2011 se farnosti představili další členové našeho společenství ministrantů:

Matyáš Vala         Jindřich Kobza         Milan Húdek         Kryštof Petrásek         Filípek Švásta

A chceme vyzvat vás všechny, kteří se nebojíte zkusit si jak těžké a přitom záslužné je asistovat při mši svaté, abyste se nebáli a přišli před kteroukoliv bohoslužbou do sakristie. Ničeho se nebojte, náš akolyta František se o vás postará … :-)

Ještě váháš? Podívej se na náborové video našich "rytířů oltářního stolu" :-)