Zveme vás

PULS - fond na podporu pastorace a kněží brněnské diecéze PULS - fond na podporu pastorace a kněží brněnské diecéze

17. 9. 2016

Od 14. září funguje v naší diecézi fond na podporu pastorace a kněží brněnské diecéze. Jmenuje se PULS a jeho cílem je především zajistit materiální prostředky pro pastoraci v naší diecézi. Rádi bychom vás s fondem lépe seznámili, abychom věděli, do jakého díla jsme všichni přizváni.

PRVNÍ ČTVRTKY V MĚSÍCI PRVNÍ ČTVRTKY V MĚSÍCI

4. 1. 2014

Naše farnost by ráda nabídla něco ze svého duchovního bohatství, jímž je přímluvná modlitba, vám všem, kteří se budete chtít od ledna 2014 velmi jednoduchým způsobem připojovat k následujícímu projektu.

Vezmi a čti celou Bibli Vezmi a čti celou Bibli

10. 6. 2013

V rámci pastoračního projektu brněnské diecéze Vezmi a čti (www.vezmiacti.cz) byl v neděli 6. října 2013 slavnostně zahájen dvouletý program "Vezmi a čti celou Bibli".

VEŘEJNÁ SBÍRKA POKRAČUJE VEŘEJNÁ SBÍRKA POKRAČUJE

26. 5. 2011

Vážení a milí spoluobčané,
v neděli 19. června před polednem vyrazIli do všech ulic a uliček Bořetic tým dobrovolníků s pokladničkami, do kterých každý z nás mohl vložit svůj příspěvek na opravu našeho kostela.

!!! VYHLÁŠENA VEŘEJNÁ SBÍRKA !!! !!! VYHLÁŠENA VEŘEJNÁ SBÍRKA !!!

20. 4. 2011

!!! OBEC BOŘETICE VYHLAŠUJE DNEM 16. 3. 2011 VEŘEJNOU SBÍRKU NA OPRAVU NAŠEHO KOSTELÍČKA !!!